Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej!

Prasóweczki

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej! Zgrabna sylwetka jest nadzwyczaj istotna dla wielu osób, ponieważ tak łatwo sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy wystarczy tylko nieliczny, bezinwazyjny zabieg, aby otrzymać oczekiwany rezultat, jednak niektóre defekty chcieć będą niewiele większej ingerencji w ciało. Drinkom z najzwyklejszych z stabilnością będzie liposukcja. Dowiedz się więcej o tym stylu i zobacz, czy zatem rozwiązanie dla ciebie!

Czym stanowi liposukcja?

Choć chyba wszystek umówił się jak z pojęciem liposukcji, nie wszystek wie dokładnie, co się pod nim kryje. Liposukcja to sposób usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze powodu na jeden proces procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej niską rurką i prowadzenia tłuszczu z jej usługą, sposób ten głównie potocznie nazywa się odsysaniem tłuszczu.

Do najpopularniejszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, gdyż wtedy w tych stanowiskach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg można dokonać lecz również na różnych partiach, w tym w ziemi kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w sukcesie ginekomastii tłuszczowej u ludzi, a choćby w rejonie podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu nowoczesnych rozwiązań, jest zabiegiem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak nowsze sposoby jej działania idą na zdecydowanie wyższe zaufanie pacjenta, a ponadto mniejszą bolesność po zabiegu i bliższy i spokojniejszy okres rekonwalescencji.

Sam proces produkowany jest w znieczuleniu wszystkim bądź miejscowym i zwykle może trwać od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, choć najczęściej wygląda podobnie, potrafi żyć wytwarzana rozmaitymi metodami. Do najnowszych z nich chodzą:

liposukcja ultradźwiękowa – generowane przez danie ultradźwięki stosowane są bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, zaczynając jej dobre odseparowanie z tamtych tkanek. Dzięki temu strategia nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki stosowane w współczesnym standardzie liposukcji idą na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w terenie zabiegowym. Z tak pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można wykonać tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła pozwala na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu bardzo szybko ważna je uniknąć z organizmu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe wytwarzane są przez roztwór wodny, dzięki czemu są delikatnie wypłukiwane. Później można użyć spożywa w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod postać kaniuli podczas tego typu liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe z tamtych tkanek. Dzięki temuż mogą one zostać zrealizowane w lipotransferze.

Przeciwwskazania do zrealizowania liposukcji

Jako że liposukcja jest zabiegiem dość inwazyjnym, zawsze należy dokładnie nauczyć się z regułą przeciwwskazań i omówić swoją rzecz ze lekarzem – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny poddawać się między innymi kobiety, które są na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby oraz nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi lub inne choroby utrudniające leczenie się ran. Niekiedy przeszkodą mogą być ponad zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, a nawet duże liczb luźnej skóry w pomieszczeniu zabiegowym, np. na koniec dużej utraty wagi ciała. Przeciwwskazaniem będą również aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i środków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża oraz okres laktacji. W sukcesie liposukcji z użyciem lasera zabieg poprawia się także pacjentom chorym na epilepsję a tymże ze ciekawą opalenizną.

Liposukcja to krótki gotuj na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, natomiast jej coraz nowocześniejsze formy znacznie poprawiają komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz skorzystać z najnowszych procedur usuwania tkanki tłuszczowej? Umów się na wizytę do Kliniki Miracki i pokochaj swoją drugą, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *