Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Prasóweczki

Moda lubi się powtarzać – ważna to odkryć po powracających trendach. Desenie, kolory, stany i rodzaje. Co każdy chwila możemy odkryć to zarówno na wybiegach, jak także na trasach. Popularne i zapomniane rozwiązania modowe zatrzymują się znów średnie i chętnie wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które właśnie powracają, natomiast były na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku bardzo ciekawe było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym związaniem była absolutnie czerń w parze ze złotymi bądź przyjemnymi cekinami. Ta moda powraca – nie tylko na ubraniach. Coraz częściej korzysta się cekiny, złote i srebrne zdobienia przy tworzeniu wygodnych, codziennych butów. Najczęściej są one zestawiane z czernią, szarościami i czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe używają ten element i tworzą spośród jego użyciem baleriny, mokasyny, ale i szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To pantofle z paskiem przy kostce, który znacznie się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten system pojawia się coraz częściej na ulicach dodatkowo w garderobach gwiazd. Są różne współczesne zmiany tych pantofelków. Są proste, ale zarówno na wysokim obcasie. Współcześni projektanci obuwia przypominają ten przykład, łącząc klasykę a technologię tworzą wspaniałe kompozycje i rodzaje. W optymalny sposób nawiązują do poprzednich czasów, ale jednocześnie uaktualniają dawne trendy przekazując im współczesnych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, o nie tylko wracać do poprzednich motywów dokładne je odwzorowując. Można doskonale być się łącząc różne języki i przynosząc własny, indywidualny sposób ubierania. Krótka fryzura, zdrowa plus pewna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te każde składniki wyróżniały lata 20. To kopalnia programów i fasonów na ożywienie swojej szafy. Buty nawiązujące do kolejnej stylistyki nadadzą Twojej prac wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *